Andorid & IOS Yazılım Kursu
  • Andorid & IOS Yazılımı
  • 120 Ders
  • eclipce,xcode,googleplay,appstore
  • Min 3 - Max 5 Saatlik Blok Dersler
  • %100 Öğrenim Garantisi
  • Max 5 Kişilik Özel Sınıflar

Ön Rezervasyon

Andorid & IOS YAZILIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Andorid & IOS yazılımı uzmanlığı eğitimi, yazılım sektöründe mobil uygulamalar geliştirmek isteyen, programlama dili gereğince ingilizce alt yapısına sahip ve analitik düşünme yetisi olan bireylerin bu yönde bilgi birikimi sağlanmasını hedef alan bir eğitimdir.Eğitim sonunda kursiyerlerimiz hem google üzerinden hemde apstorede uygulamalarını yayınlayacak seviyede olurlar.


Kimler Katılmalıdır?

Andorid & IOS yazılımı uzmanlığı eğitimine, mobil teknolojileri alanında uzmanlaşmak isteyen ve yazılım konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, matematiksel düşünmeyi seven, sorgulama yetisine sahip herkes katılabilir. Bu programa, halihazırda bu alanda çalışan profesyoneller veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler de kendilerini geliştirmek, sürekli yenilenen teknolojiler konusunda güncel kalmak ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalar almak için katılabilirler.


Eğitimin Amacı

Bu eğitimde, bahsi geçen tüm platformlar hakkında detaylı bilgi verilecek ve uygulamalı olarak öğretilecektir. Katılımcılar eğitim süresince, bir yazılımın projelendirilmesi, projenin yönetilmesi, algoritmasının ve yazılımının geliştirilmesi, veritabanının oluşturulması ve geliştirilmesi, servisler ile yazılım projesinin tutarlı ve performanslı hale getirilmesi adımlarının hepsini özümseyerek öğrenecek ve sektöre donanımlı olarak adım atacaklardır.


Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar

Kurumsal şirketlerin / kurumların bilgi işlem ve yazılım departmanları, KOBİ'lerin bilgi işlem ve yazılım geliştirme bölümleri, Yazılım geliştirme şirketleri, Bilişim teknolojileri eğitim ve danışmanlık firmaları, Freelance (serbest) Mobil Yazılım Uzmanı, Mobil Uygulama Geliştirici, Mobil Yazılım, Mobil Yazılım Uzmanı, Android Developer, IOS Developer.


Hakkımızda

Farklı sektörlerde büyük projelerde görev alan aktif yazılım geliştiricilerinden eğitim almak, ileride karşınıza çıkabilecek zor görünen projelerde çözüm üretebilmeniz açısından inanılmaz fayda sağlayacağı gibi, size çok fazla zaman kazandırarak projenizi bir bütün olarak ele almanızı sağlayacaktır. Projelerde edinilen pratik ve tecrübe sayesinde, sizin de bu birikimden faydalanmanızı istiyoruz.

Biz Sizi Arayalım

İletişim

Cumhuriyet Mah.cumhuriyet Cad.
Beypasalas Apt. Kat:3 No :35
Beylikdüzü/İstanbul

0212 909 12 24
0850 302 73 74
info@garantiliegitim.com

Harita