PHP Yazılım Kursu
  • PHP Yazılım Kursu 120 Ders
  • Php,mysql,jquery,ajax,html,css,html5
  • Min 3 - Max 5 Saatlik Blok Dersler
  • Max 5 Kişilik Özel Sınıflar
  • %100 Öğrenim Garantisi
  • Eğitmen: Aktif Mühendis

Ön Rezervasyon

PHP WEB YAZILIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Web yazılımı uzmanlığı eğitimi, yazılım sektöründe web siteleri ve web uygulamaları yapmak isteyen, programlama dili gereğince ingilizce alt yapısına sahip ve analitik düşünme yetisi olan bireylerin bu yönde bilgi birikimi sağlanmasını hedef alan bir eğitimdir. Bu eğitim yazılım eğitimlerinin ilki olduğu için öncesinde bir eğitimi tamamlamış olma şartı yoktur.


Kimler Katılmalıdır?

Php Yazılım ve Mysql Uzmanlığı Eğitimine, yazılım konusunda deneyimi olmayan, temel programlama prensiplerini öğrenmek isteyen ve web tabanlı dinamik uygulamalar geliştirmek isteyen herkes katılabilir.


PHP Web Yazılım Eğitiminin Amacı

Web Yazılım Uzmanlığı eğitiminin amacı kişilere algoritma üretmek, web tabanlı uygulamaların nasıl çalıştığı konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve programlama bilgisi edindirerek web tabanlı dinamik uygulamalar geliştirebilmesini sağlamaktır. Eğitim içerisinde veritabanı konusu da işlenmektedir. Dolayısı ile veritabanı programlanması konusunda edinecekleri bilgiler ile veritabanı uygulamalar geliştirmeleri de hedeflenmektedir.


Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar

Kurumsal şirketlerin / kurumların bilgi işlem ve yazılım departmanları, KOBİ’lerin Bilgi İşlem ve Yazılım Geliştirme Bölümlen, Yazılım Geliştirme Şirketleri, Microsoft İş Ortakları, Freelance (Serbest) Yazılım Uzmanı, Web Tabanlı Uygulama Geliştirici, Web Yazılım Uzmanı gibi ünvanlarla çalışabilirler.


Hakkımızda

Farklı sektörlerde büyük projelerde görev alan aktif yazılım geliştiricilerinden eğitim almak, ileride karşınıza çıkabilecek zor görünen projelerde çözüm üretebilmeniz açısından inanılmaz fayda sağlayacağı gibi, size çok fazla zaman kazandırarak projenizi bir bütün olarak ele almanızı sağlayacaktır. Projelerde edinilen pratik ve tecrübe sayesinde, sizin de bu birikimden faydalanmanızı istiyoruz.

Biz Sizi Arayalım

İletişim

Cumhuriyet Mah.cumhuriyet Cad.
Beypasalas Apt. Kat:3 No :35
Beylikdüzü/İstanbul

0212 909 12 24
0850 302 73 74
info@garantiliegitim.com

Harita