Siber Güvenlik ve Ethical Hacking
  • Siber Güvenlik ve Ethical Hacking
  • 40 Ders
  • hacking, host, siber saldırı, siber savunda
  • Min 3 - Max 5 Saatlik Blok Dersler
  • %100 Öğrenim Garantisi
  • Max 5 Kişilik Özel Sınıflar

Ön Rezervasyon

Siber Güvenlik ve Ethical Hacking Eğitimi

Siber Güvenlik ve Etik Hacking eğitiminin amacı günümüz siber saldırılarında kullanılan araç ve teknikleri kullanarak siber güvenlik konusunda proaktif yaklaşımları benimseyen uzmanlar yetiştirmektir.


Kimler Katılmalıdır?

Bu eğitim siber güvenlik alanında uzmanlaşmak isteyen veya bu alanda kariyer yapmak isteyenlere önemli bir fırsat sunar. Ayrıca güvenlik alanında bir sertifika almak isteyenler için de iyi bir temel oluşturur.

Kariyer hedefi dışında güncel siber saldırı tekniklerini öğrenmek isteyenlerin yanı sıra çalıştıkları kuruluşun ağ ve sistemlerinin yönetiminden veya güvenliğinden sorumlu olanlar da bu eğitime katılabilir.


Eğitimin Amacı

Bu eğitimde, bahsi geçen tüm platformlar hakkında detaylı bilgi verilecek ve uygulamalı olarak öğretilecektir. Katılımcılar eğitim süresince, bir yazılımın projelendirilmesi, projenin yönetilmesi, algoritmasının ve yazılımının geliştirilmesi, veritabanının oluşturulması ve geliştirilmesi, servisler ile yazılım projesinin tutarlı ve performanslı hale getirilmesi adımlarının hepsini özümseyerek öğrenecek ve sektöre donanımlı olarak adım atacaklardır.


Hakkımızda

Farklı sektörlerde büyük projelerde görev alan aktif yazılım geliştiricilerinden eğitim almak, ileride karşınıza çıkabilecek zor görünen projelerde çözüm üretebilmeniz açısından inanılmaz fayda sağlayacağı gibi, size çok fazla zaman kazandırarak projenizi bir bütün olarak ele almanızı sağlayacaktır. Projelerde edinilen pratik ve tecrübe sayesinde, sizin de bu birikimden faydalanmanızı istiyoruz.

Biz Sizi Arayalım

İletişim

Cumhuriyet Mah.cumhuriyet Cad.
Beypasalas Apt. Kat:3 No :35
Beylikdüzü/İstanbul

0212 909 12 24
0850 302 73 74
info@garantiliegitim.com

Harita