Yazılım Eğitimleri

Web Yazılım Uzmanlığı eğitimi, bilişim sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, İngilizce alt yapısı olan ve en az lise mezunu kişilerin kendisini geliştirerek, sektöre kazandırılması prensibini esas almaktadır. Web Yazılım Eğitimine, web tabanlı uygulamalar üzerinde uzmanlaşmak isteyen ve uluslararası sertifikalarla bu bilgisini kanıtlamak isteyen kişiler katılabilir.
Detaylı Bilgi


Php ile web yazılım uzmanlığı eğitimi,linux server ortamında, yazılım sektöründe web siteleri ve web uygulamaları yapmak isteyen, programlama dili gereğince ingilizce altyapısına sahip ve analitik düşünme yeteneği olan bireylerin bu yönde bilgi birikimi sağlanması hedef alan bir eğitimdir. Bu eğitim yazılım eğitimlerinin ilki olduğu için öncesinde bir eğitim tamamlamış olması şartı yoktur.
Detaylı Bilgi


Yazılım eğitimine, masaüstü ve web uygulamaları hazırlamak isteyen, yazılım alanında kariyer hedefleyen tüm adaylar ile yazılım dünyasındaki başarısını Microsoft sertifikaları ile desteklemek amacında olan yazılım uzmanlarının katılımcı olabileceği eğitim programıdır.
Detaylı Bilgi


Mobil palatformlarda geliştirme yapmak isteyenlerin katılabileceği ve herhangi bir önce eğitim şartı olmayan hızlandırılmış bir eğitim türüdür. Mac ve Imac ler için basit uygulamalar yaparak bulunulan konuda pekiştirme yapılır. Yapılan uygulamalar Appstore ve GooglePlay de yer alacaktır.
Detaylı Bilgi


Kişisel ve kurumsal site yapmak isteyenlere yönelik,görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan, bir eğitimdir. Şirketlerin reklam amaçlı online ilanlarını, banner vb. internet reklamlarını, blog, portal gibi sayfa tasarımlarını düzenlemeyi hedefleyen herkesin katılabileceği, kariyerine internet iletişimi konusunda katkı sağlayacağı bir eğitimdir.
Detaylı Bilgi


Hakkımızda

Farklı sektörlerde büyük projelerde görev alan aktif yazılım geliştiricilerinden eğitim almak, ileride karşınıza çıkabilecek zor görünen projelerde çözüm üretebilmeniz açısından inanılmaz fayda sağlayacağı gibi, size çok fazla zaman kazandırarak projenizi bir bütün olarak ele almanızı sağlayacaktır. Projelerde edinilen pratik ve tecrübe sayesinde, sizin de bu birikimden faydalanmanızı istiyoruz.

Biz Sizi Arayalım

İletişim

Cumhuriyet Mah.cumhuriyet Cad.
Beypasalas Apt. Kat:3 No :35
Beylikdüzü/İstanbul

0212 909 12 24
0850 302 73 74
info@garantiliegitim.com

Harita