Microsoft Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı
  • Microsoft Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı
  • 200 Ders
  • c#.net, Mssql,Transactsql,winforms,xml,wpf,wcf
  • Min 3 - Max 5 Saatlik Blok Dersler
  • Max 5 Kişilik Özel Sınıflar
  • %100 Öğrenim Garantisi
  • Eğitmen: Aktif Mühendis

Ön Rezervasyon

Microsoft Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi

Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi, yazılım sektöründe lider firmalarda büyük çaplı projelerde yazılım geliştirmek için gerekli tüm bilginin edinilmesini hedefleyen bir eğitimdir. Bu eğitimi alacak bireylerin öncesinde Web Yazılım Uzmanlığı eğitimi içeriğinde yer alan konulara hakim olması gerekmektedir. Eğitim içeriğindeki detayların rahatça anlaşılması ve uygulanabilmesi için gerekli bu bilgi birikimine sahip olan kişilerin katılabileceği bir eğitimdir.


Kimler Katılmalıdır?

Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı Eğitimine, yazılım ve veritabanı teknolojileri alanında uzmanlaşmak isteyen ve yazılı m konusunda kariyer yap mayı hedefleyen, matematiksel düşünmeyi seven, sorgulama yetisine sahip herkes katılabilir. Bu programa, halihazırda bu alanda çalışan profesyoneller veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler de kendilerini geliştirmek, sürekli yenilenen teknolojiler konusunda güncel kalmak ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalar almak için katılabilirler..


Eğitimin Amacı

Bu eğitimde, bahsi geçen tüm platformlar hakkında detaylı bilgi verilecek ve uygulamalı olarak öğretilecektir. Katılımcılar eğitim süresince, bir yazılımın projelendirilmesi, projenin yönetilmesi, algoritmasının ve yazılımının geliştirilmesi, veritabanının oluşturulması ve geliştirilmesi, servisler ile yazılım projesinin tutarlı ve performanslı hale getirilmesi adımlarının hepsini özümseyerek öğrenecek ve sektöre donanımlı olarak adım atacaklardır.


Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar

Kurumsal şirketlerin / kurumların bilgi işlem ve yazılım departmanları, KOBİ'lerin bilgi işlem ve yazılım geliştirme bölümleri, Yazılım geliştirme şirketleri, Microsoft iş ortakları, Bilişim teknolojileri eğitim ve danışmanlık firmaları, Freelance (serbest) Yazılım Uzmanı, Uygulama Geliştirici, Yazılım Mimarı, Yazılım Uzmanı, Veritabanı Uzmanı, Proje Yöneticisi, Analist Programcı, Uygulama Analisti, Veritabanı Yöneticisi, Bilgi İşlem Yöneticisi.


Hakkımızda

Farklı sektörlerde büyük projelerde görev alan aktif yazılım geliştiricilerinden eğitim almak, ileride karşınıza çıkabilecek zor görünen projelerde çözüm üretebilmeniz açısından inanılmaz fayda sağlayacağı gibi, size çok fazla zaman kazandırarak projenizi bir bütün olarak ele almanızı sağlayacaktır. Projelerde edinilen pratik ve tecrübe sayesinde, sizin de bu birikimden faydalanmanızı istiyoruz.

Biz Sizi Arayalım

İletişim

Cumhuriyet Mah.cumhuriyet Cad.
Beypasalas Apt. Kat:3 No :35
Beylikdüzü/İstanbul

0212 909 12 24
0850 302 73 74
info@garantiliegitim.com

Harita